• ot@paroba.nl

Subkamp indeling 2018

Update 24-03-2018: de lijst is nu compleet en definitief! Let goed op in welk subkamp jouw ploeg zit!

Update 17-03-2018: de lijst is nu zo veel mogelijk bijgewerkt. Mocht er iets niet kloppen, neem dan zsm contact op met ot@paroba.nl. Alvast bedankt!

Update 24-02-2018: Hieronder kun je de indeling van de subkampen vinden. Aangezien nog niet alle inschrijvingen volledig binnen zijn, zijn de aantallen nog onder voorbehoud. toch willen we jullie alvast doorgeven in welke subkampen jullie zijn ingedeeld, zodat iedereen vroeg kan beginnen met voorbereiden!

(Subkamp XL staat onderaan).

Overzicht subkampen Paroba 2018

deelnrs

Subkamp 1 – Aqua – blauw Speltak Ploeg Ploegleider 67
AQ01 Kantankye Kantankye Scouts Ploeg 1 Quinten van der Voort 5
AQ02 Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 1 Iris Tijmensen 6
AQ03 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 1 Sydney de Rooij 6
AQ04 Wartburggroep Scouts Ploeg 1 Florence Lont 6
AQ05 Admiralengroep water scouts Ploeg 1 Lasse van Iterson 6
AQ06 Scouting GvA land scouts Ploeg 1 Hannah Anink 6
AQ07 Radboudgroep La Grimas Ploeg 1 Elise Braakman 4
AQ08 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 1 Odine Riethoff 7
AQ09 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 2 Bojan Gorsic 5
AQ10 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 1 Marlieske Bouwkamp 6
AQ11 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 5 Lodewijk Klaassen 6
AQ12 Scouting Diemen Verkenners Ploeg 2 Cedric Ceelie 4

Subkamp 2 – Terra – rood 62
TE01 Wartburggroep Scouts Ploeg 2 Vanessa Voorduijn 7
TE02 Admiralengroep water scouts Ploeg 2 Esther Schut 6
TE03 Keizer Karel Groep Scouts Ploeg 1 Ruben van Beusekom 6
TE04 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 4 Chelsea den Dekker 7
TE05 Scouting Diemen Verkenners Ploeg 1 FĂ©line van Leeuwen 4
TE06 Leeghwater Zeeverkenners Ploeg 1 Marlo Timmerman 6
TE07 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Maud van Amsterdam 5
TE08 Scouting Erskine Zeeverkenners Ploeg 1 Lukas Puhl 4
TE09 Kantankye Kantankye Scouts Ploeg 2 Beau van Wieringen 5
TE10 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 2 Harun Ozer 6
TE11 Scouting GvA land scouts Ploeg 2 Jody van der Zwaag 6

Subkamp 3 – Flora – groen 68
FL01 Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 2 Sem van Dijk 6
FL02 Admiralengroep Ploeg 3 Geerthe Kolkman 6
FL03 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 2 Sarah de Lange 5
FL04 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 3 Robin Balk 7
FL05 Keizer Karel Groep Scouts Ploeg 2 Youp Bos 6
FL06 Leeghwater Zeeverkenners Ploeg 2 Thomas Jansen 6
FL07 Scouting Hedera Padvindsters Ploeg 1 Linde de Groot 6
FL08 Admiralengroep Ploeg 4 Nisha Zwemmer 6
FL09 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 2 Sjoerd van Leeuwen 6
FL10 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 1 Isabel Teunissen 6
FL11 St. Joannes land scouts Gidsen Ploeg 1 Djoeke Lek 4
FL12 Scouting Erskine Zeeverkenners Ploeg 2 Boaz den Otter 4

Overzicht Paroba XL 2018

deelnrs

Subkamp XL – oranje 57
XL01 Kagiwepi Explorers Ploeg 1 Dominique Geerlings 4
XL02 Keizer Karel Groep land explorers Ploeg 1 Job Hordijk 6
XL03 Leeghwater wilde vaart Ploeg 1 Laurens Kimmel 5
XL04 Paula Geertsgroep wilde vaart Ploeg 1 Linda Behage 7
XL05 Radboudgroep The Old Sailors Ploeg 1 Elise Hermanns 4
XL06 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Daphne van Veen 4
XL07 Scouting Holendrecht Explorers Ploeg 1 Daphne Best 4
XL08 Kagiwepi Explorers Ploeg 2 Valentijn Vink 4
XL09 Leeghwater wilde vaart Ploeg 2 Sietse Houben 5
XL10 Scouting Hedera Explorers Ploeg 2 Lilian Slabbers 4
XL11 Lady Baden Powell Explorers Ploeg 1 Feline Marike Boot 5
XL12 Scouting Erskine Wilde Vaart Ploeg 1 Lara Puhl 5
Totaal deelnemers 254